Terminarz rundy jesiennej 2 ligi - Aktualności - Krajowy Punkt Informacyjny ds. Imprez Sportowych

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Terminarz rundy jesiennej 2 ligi

Polski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz rundy jesiennej rozgrywek o mistrzostwo II ligi w sezonie 2005/2006. Związek informuje, iż w stosunku do poszczególnych drużyn terminarz może ulec zmianie w przypadku, gdy dany zespół nie otrzyma licencji uprawniającej do gry w drugiej lidze.

Dokładne terminy spotkań zostaną ustalone po zapoznaniu się ze stanowiskiem klubów (możliwe będą terminy od piątku do niedzieli). Jednocześnie przyjęto zasadę, w szczególności dotyczącej woj.śląskiego, iż ze względów bezpieczeństwa zespoły mogą rozgrywać spotkania w dniach i godzinach ustalanych przez Departament Rozgrywek i Licencji PZPN.

Ponadto w przypadku konieczności dokonania zmiany terminu meczów I i II ligi ze względów bezpieczeństwa pierwszeństwo będą miały kluby występujące w Idea Ekstraklasie.

1. kolejka, 30-31 lipca

Widzew Łódź - Ruch Chorzów / Znicz Pruszków
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Kujawiak Włocławek
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Heko Czermno
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Górnik Polkowice
Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Piast Gliwice / Unia Janikowo - GKS Katowice
Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom - ŁKS

2. kolejka, 6-7 sierpnia

Ruch Chorzów / Znicz Pruszków - ŁKS
GKS Katowice - Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Piast Gliwice / Unia Janikowo
Górnik Polkowice - Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kujawiak Włocławek - Heko Czermno
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec

3. kolejka, 13-14 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów / Znicz Pruszków
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Heko Czermno - Jagiellonia Białystok
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Kujawiak Włocławek
Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Piast Gliwice / Unia Janikowo - Górnik Polkowice
Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS - GKS Katowice

4. kolejka, 20-21 sierpnia

Ruch Chorzów / Znicz Pruszków - GKS Katowice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS
Górnik Polkowice - Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice / Unia Janikowo
Kujawiak Włocławek - Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce
Jagiellonia Białystok - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Heko Czermno
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk

5. kolejka, 27-28 sierpnia

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów / Znicz Pruszków
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec
Heko Czermno - Widzew Łódź
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice / Unia Janikowo - Kujawiak Włocławek
Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS - Górnik Polkowice
GKS Katowice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

6. kolejka, 4 września (niedziela)

Ruch Chorzów / Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Górnik Polkowice - GKS Katowice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS
Kujawiak Włocławek - Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice / Unia Janikowo
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce
Widzew Łódź - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Zagłębie Sosnowiec - Heko Czermno
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

7. kolejka, 10-11 września

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów / Znicz Pruszków
Heko Czermno - Lechia Gdańsk
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Zagłębie Sosnowiec
Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce - Widzew Łódź
Piast Gliwice / Unia Janikowo - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok
ŁKS - Kujawiak Włocławek
GKS Katowice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Górnik Polkowice

8. kolejka, 17-18 września

Ruch Chorzów / Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kujawiak Włocławek - GKS Katowice
Jagiellonia Białystok - ŁKS
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom
Widzew Łódź - Piast Gliwice / Unia Janikowo
Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce
Lechia Gdańsk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Śląsk Wrocław - Heko Czermno

9. kolejka, 24-25 września

Heko Czermno - Ruch Chorzów / Znicz Pruszków
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Śląsk Wrocław
Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice / Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom - Widzew Łódź
ŁKS - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice - Jagiellonia Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Kujawiak Włocławek
Górnik Polkowice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

10. kolejka, 1-2 października

Ruch Chorzów / Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kujawiak Włocławek - Górnik Polkowice
Jagiellonia Białystok - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
Widzew Łódź - ŁKS
Zagłębie Sosnowiec - Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice / Unia Janikowo
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce
Heko Czermno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

11. kolejka, 8-9 października

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ruch Chorzów / Znicz Pruszków
Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce - Heko Czermno
Piast Gliwice / Unia Janikowo - Śląsk Wrocław
Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom - Lechia Gdańsk
ŁKS - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Widzew Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Kujawiak Włocławek

12. kolejka, 15-16 października

Ruch Chorzów / Znicz Pruszków - Kujawiak Włocławek
Jagiellonia Białystok - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice
Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
Lechia Gdańsk - ŁKS
Śląsk Wrocław - Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom
Heko Czermno - Piast Gliwice / Unia Janikowo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce

13. kolejka, 22-23 października

Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce - Ruch Chorzów / Znicz Pruszków
Piast Gliwice / Unia Janikowo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom - Heko Czermno
ŁKS - Śląsk Wrocław
GKS Katowice - Lechia Gdańsk
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Polkowice - Widzew Łódź
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kujawiak Włocławek - Jagiellonia Białystok

14. kolejka, 29-30 października

Ruch Chorzów / Znicz Pruszków - Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Kujawiak Włocławek
Widzew Łódź - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice
Lechia Gdańsk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Śląsk Wrocław - GKS Katowice
Heko Czermno - ŁKS
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom
Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce - Piast Gliwice / Unia Janikowo

15. kolejka, 5-6 listopada

Piast Gliwice / Unia Janikowo - Ruch Chorzów / Znicz Pruszków
Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom - Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce
ŁKS - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GKS Katowice - Heko Czermno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Śląsk Wrocław
Górnik Polkowice - Lechia Gdańsk
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Zagłębie Sosnowiec
Kujawiak Włocławek - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała

16. kolejka, 13 listopada (niedziela)

Ruch Chorzów / Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Sosnowiec - Kujawiak Włocławek
Lechia Gdańsk - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Śląsk Wrocław - Górnik Polkowice
Heko Czermno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Katowice
Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce - ŁKS
Piast Gliwice / Unia Janikowo - Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom

17. kolejka, 18-19 listopada

Szczakowianka Jaworzno / Polonia Bytom - Ruch Chorzów / Znicz Pruszków
ŁKS - Piast Gliwice / Unia Janikowo
GKS Katowice - Radomiak Radom / Tłoki Gorzyce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Górnik Polkowice - Heko Czermno
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Śląsk Wrocław
Kujawiak Włocławek - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź

(źródło: PZPN)